komplexné riešenie vášho interiéru
komplexné riešenie vášho interiéru
     Kvalitný a zdravý odpočinok po namáhavom dni je pre človeka rovnako dôležitý ako kvalitná strava. Nielen nedostatok spánku, ale aj jeho zlá kvalita môže znižovať imunitu nášho tela. Nová masívna posteľ je vždy dobrý základ, ale bez vhodného matraca je náš spánok rovnako zlý, ako na starej váľande.
Vybrať si preto matrac nie je vôbec jednoduché.
     Správny matrac by sa mal prispôsobiť tvaru chrbtice, a preto záleží nielen na vizuálnej stránke, ale na kvalite materiálu a hlavne na jeho tvárnosti. Dôležitý preto býva napr. počet zón na podporu chrbtice. Ponúkame Vám možnosť vybrať si z viacero druhov matracov vyrobených z kvalitnej polyuretánovej peny v rôznych prevedeniach, ortopedické lamelové matrace s možnosťou zmeny tvrdosti, ktoré sa dokonale prispôsobia tvaru Vašej chrbtice.

Matrace

Jana

Matrac - je vyrobený z vysokoelastickej, pružnej peny s hustotou 40 až 50 kg/m3 v kombinácii so štandardnou penou.
Matrac je na povrchu profilovaný, čím sa zlepšuje komfort a priedušnosť spania.
Vďaka materiálu Eurofoam Comfort a Crush-technológii má vynikajúcu elasticitu a vyššiu otvorenú bunkovú štruktúru.
Výška jadra matraca - 14 cm
cena     204  €     
cena     246  €     

Helena

Matrac - je vyrobený z vysokoelastickej, pružnej peny s hustotou 40 až 45 kg/m3v kombinácii viscoelastickej tzv. lenivej peny Eurofoam Viscoline. Matrac je narezaný
z jednej strany do 7 - anatomických zón, ktoré vychádzajú z požiadavky na tvrdšiu alebo mäkšiu podporu jednotlivých častí tela. Vďaka materiálu Eurofoam Comfort a Crush-technológii má vynikajúcu elasticitu, vyššie otvorenú bunkovú štruktúru a priedušnosť. Matrac sa zo strany, kde je materiál Eurofoam Visco dokonale prispôsobuje pod teplom a Tlakom krivkám tela a zabezpečuje rovnomerné rozdeleniu tlaku. Zlepšuje celkové prekrvenie a uvoľnenie stavcov chrbtice.
Výška jadra matraca - 16 cm

Laura

Matrac - je vyrobený z vysokoelestickej, pružnej peny s hustotou 40 až 50 kg/m3
Matrac je narezaný do 7 - anatomických zón, ktoré vychádzajú z požiadavky na tvrdšiu alebo mäkšiu podporu jednotlivých častí tela. Vďaka materiálu Eurofoam
Comfort a Crush-technológii má vynikajúcu elasticitu, vyššiu otvorenú bunkovú štruktúru a priedušnosť. V strede matraca je použitý materiál Dryfeel, ktorý má úplne
otvorenú bunkovú štruktúru, čím sa znásobuje priedušnosť a hygiena spania.
Výška jadra matraca - 16 cm
cena     264  €     
 
Cena matraca Mediflex do rozmeru   200 x 90   je   390 €

Mediflex

     Mediflex™ - ortopedický lamelový matrac.
Základom je pružný lamelový rošt. Je tvorený tromi pružnými nosníkmi z PUR peny rôznej tvrdosti, ktoré sú v pozdĺžnom smere rozmiestnené tak, aby sa čo najlepšie prispôsobili anatómii človeka, t.j. v oblasti ramien je pena mäkšia a v oblasti krížovej je naopak, pena najtvrdšia. PUR pena je vložená do bavlnených káps, ktoré sú pospájané lamelami z bukového masívu. Na takto vytvorený lamelový rošt je položená roznášacia vrstva z HR peny (vysokoelastická tzv. "studená pena") a celok je zabalený v snímateľnom a prateľnom poťahu z látky Tencel® z prírodnej celulózy.
Výhodou uvedenej konštrukcie je bezkonkurenčná vzdušnosť matraca, možnosť jednoduchej zmeny tvrdosti matraca výmenou nosníkov z PUR peny a ich fyziologické zónovanie bez použitia lepidiel.
Cena matraca Rehaflex do rozmeru   200 x 90   je   690  €
     Ortopedický matrac a rošt REHAFLEX™ sa skladá z flexibilného, ľahko nastavovateľného roštu s lamelami z oboch strán a matraca.
Základom je antialergická vysoko elastická HR pena, ktorá je do bavlnených káps. Pospájaním káps z oboch strán lamelami z bukového dreva
vznikne flexibilný lamelový rošt.
Použitím rôzne hustých HR pien sa dosiahlo fyziologické zónovanie lamelového roštu. V oblasti ramien a bedier je zdvojením nosníkov daná možnosť nastavenia odporu príslušných častí lôžka a tak ešte viac umocniť komfort pri spánku. Dve vrstvy lamiel aktívne rozkladajú akokoľvek veľký tlak, čím je zabezpečená funkčnosť systému pri akejkoľvek hmotnosti a polohe ležiaceho tela.
Na lamelový rošt sa pokladá matrac s jadrom z vysokoelastickej peny Cellpur®, ktoré vďaka spomínanej vysokej elasticite umožní dokonalé rozloženie tlaku. Štruktúrou veľkých otvorených buniek, ktorými je HR pena typická, je zabezpečená výnimočná priedušnosť matraca, nie sú potrebné žiadne dodatočné „kanáliky“ na odvetrávanie, ako u latexu.Poťah matraca je zhotovený z látky Tencel®.
Systém REHAFLEX™ sa vyrába v akýchkoľvek rozmeroch medzi šírkami 80 - 100 cm a dĺžkami 190 - 220 cm. Toto rozmerové obmedzenie je dané konštrukčnými a funkčnými dôvodmit

Rehaflex

k o n t a k t
Meno:
Email: *
Click for new image
Text: *
* údaje, ktoré je nutné vyplniť
daSTYL, spol s r.o.
Plaveck
ý Mikuláš 376
906 35 Plavecký Mikuláš

Tel. číslo: +421 907 700 350
Tel. číslo: +421 903 435 845
E-mail: info@dastyl.sk

IČO: 45 927 308
DIČ: 2023140438
IČ DPH: SK2023140438
Registrácia v Obchodnom registri
Okresného súdu Bratislava 1, oddiel Sro, vložka číslo 68761/B.
 
Copyright © 2010 - 2017 daSTYL - All Rights Reserved. Created by