tel.:   +421 907 700 350

komplexné riešenie vášho interiéru

Matrace

     Kvalitný a zdravý odpočinok po namáhavom dni je pre človeka rovnako dôležitý ako kvalitná strava. Nielen nedostatok spánku, ale aj jeho zlá kvalita môže znižovať imunitu nášho tela. Nová masívna posteľ je vždy dobrý základ, ale bez vhodného matraca je náš spánok rovnako zlý, ako na starej váľande.
Vybrať si preto matrac nie je vôbec jednoduché.
     Správny matrac by sa mal prispôsobiť tvaru chrbtice, a preto záleží nielen na vizuálnej stránke, ale na kvalite materiálu a hlavne na jeho tvárnosti. Dôležitý preto býva napr. počet zón na podporu chrbtice. Ponúkame Vám možnosť vybrať si z viacero druhov matracov vyrobených z kvalitnej polyuretánovej peny v rôznych prevedeniach, ortopedické lamelové matrace s možnosťou zmeny tvrdosti, ktoré sa dokonale prispôsobia tvaru Vašej chrbtice.

Našú širokú škálu matracov rozdeľujeme do piatich hlavných kategórií a to OPTIMAL, SILVER, GOLD, PLATINUM a DIAMANTE.
Rozdelenie matracov
štartujeme od najlacnejších v kategórii OPTIMAL, po najdrahšie v kategórii DIAMANTE, lebo vieme, že rozpočet pri zariaďovaní Vašej spálne je dôležitý. Ceny matracov rastú priamo úmerne zo širokou škálou používaných materiálov, ktoré menia ortopedické vlastnosti matracov spolu s ich celkovou konštrukciou.
Dôle
žité je povedať, že pri výrobe matracov kladieme velký dôraz na kvalitu používaných materiálov, preto spolupracujeme výhradne s európskymi renomovanými dodávateľmi.
Pri výbere správneho matraca s h
ľadiska materiálového zloženia Vám pomôže grafické zobrazenie použitých materialov spolu s potrebnou špecifikáciou ktoré najdete pri popise každého matraca.
Matrace vyrábame vo v
šetkých typizovaných aj atypických rozmeroch. Ceny platia pre matrace akýchkoľvek rozmerov do rozmeru 200 x 90 cm. Akékoľvek väčšie rozmery sú s príplatkom 10% za každých začatých 10 cm šírky alebo dĺžky matraca. Dvojnásobné ceny platia pre rozmery š. 140 - 180cm a dĺžky do 200 cm. Iné väčšie rozmery sú za príplatok 10% za 10cm.

MATERIÁLY GARANTOVANÉ KVALITOU

HR pena
často sa nazýva aj STUDENÁ PENA nebojte sa nie je studená jej názov je odvodený od výrobného procesu - studený proces. Tato pena má mikroporeznú štrukturu s vysokou hustotou, kde sa vhodne kombinuje pružnosť a priedušnosť. Matrace zo studenej peny majú vynikajúcu priedušnosť a obmedzujú nadmerné potenie.
PUR pena  - na
ša produkcia používa vysoko odolné a priedušné PUR (polyuretanové) peny ktoré vynikajú svojou výbornou elasticitou, tvarovou stálosťou a dlhou životnosťou.
POE pena
velmi odolná pena vyznačuje sa vyššou tvrdosť čo ju předurčuje na vyšie zaťaženie,často sa používá ako výstuha do matracov.
BIO Pena
ide o penu s vlastnosťami studenej peny, kde sú suroviny vyrábane z ropy nahradené prírodnými olejmi ricinový olej, a iné. Vďaka tomu prispieva k ekologii, šetrí ekosystém a prináša viac prírody do naších spálni. Použitie BIO peny má unikátny dopad predovšetkým na výsledné vlastnosti matracov: násobí sa tažnost (elasticita), znižuje sa tlaková deformácia a zvyšuje sa odrazová pružnosť.
LATEX
vyrába sa s kôry kaučukovnika a potom ako sa prevzdušní vytvára poddajný material skladajúci sa z miliard otvorených buniek spojených mikrovláknami. Latexové vrstvy matraca sú vyrobené z umelého a prírodného latexu tak aby mali antialergické vlastnosti. Latex sa vyznačuje výbornými ergonomickými a elastickými vlastnosťami.
PANTERA ® - Najvyššia trieda z kategórie tzv. studených pien. Je to značkový materiál s vynikajúcimi vlastnosťami ako sú vysoká hustota, pružnosť a tvarová stálosť spolu s jedinečnou mikroštruktúrou otvorených bubliniek. Matrac s touto penou Vám poskytne perfektnú podporu chrbtice, veľmi dobrú vzdušnosť a dlhú životnosť. Hustota peny je cca 50-60 kg/m3 a v kombinácii so super elastickými vlastnosťami je ideálna pre zdravotné matrace najvyššej kvality.
VISCO
Viscoelastická pena často označovaná ako pamäťová pena alebo lenivá pena bola vynájdená v roku 1970 vo výskumnom stredisku NASA v USA. Jej hlavnou funkciou bolo neutralizovať negatívne vplyvy dlhodobého sedenia a ležania.Viscoelastická pena je unikátny typ polyuretanovej peny, ktorá mení svoju tvrdosť v závislosti na teplote. Lenivé peny ponúkaju unikátny pocit pri ležaní z dôvodu reakcie tejto jedinečnej peny na teplotu a dokonalo sa prispôsobuju anatómii ľudského tela. To má zásadny vplyv na kvalitu spánku, krvný obeh, zmiernenie bolesti chrbtice a zabranuje vzniku preležanín.
VISCOOL ®
materiál je totožný s penou VISCO, rozdiel spočíva v bunkovej štruktúre, ktorá spôsobuje efektívnejšie odvádzanie prebytočného tepla.
KOKOS
Kokosová vrstva je vyrobená zo 100% prírodných vlákien palmy kokosovej, spojených zmesou latexu. Používa sa najmä ako medzivrstvá v jadrách matracov na spävnenie, zvyšuje nosnosť, odolnosť a prirodzenú tuhosť a má výborne ortopedické vlastnosti.
HORSE - Koňský vlas sa využíva už stovky rokov a neustále potvrdzuje svoje jedinečné a nenahraditeľné vlastnosti. Pravý koňský vlas, určený pre Váš matrac,sa získava z koňskej hrivy a ide tak o čisto prírodný a kvalitný produkt. Ko
ňský vlas je vhodným materiálom pre náplň matraca, a to predovšetkým pre svoju ľahkosť, vzdušnosť a priedušnosť. Má výbornú schopnosť akumulovať teplo. Vynikajúcim spôsobom dokážu zabezpečiť odvod vodnej pary z vlhkosti vylúčenej ľudským telom počas spánku a zachováva tak hygienu lôžka. Prírodné matrace do postele s vrstvami z koňského vlasu patria v dnešnej dobe k najexkluzívnejším a najluxusnejším matracom na svete.
STANDART POCKET
matrace s taštičkovou pružinou sú špičkou medzi pružinovými matracmi. Každá pružina je samostatne uložená v ochrannej taške. Počet pružinek v tomto type je 370 ks/m2, čím sa radí medzi najnižší štandart taštičkového matraca, avšak priedušnosť tochto systému je nezanedbatelnou výhodou.
MULTI POCKET
matrace s taštičkovou pružinou sú špičkou medzi pružinovými matracmi. Každá pružina je samostatne uložená v ochrannej taške. Čím väčší počet pružín matrac obsahuje, tým optimálnejšie kopíruje telo. Vďaka vzdušnému jadru si uchovávajú suchú klímu, čo umožňuje ich využitie aj pri menej odvetraných podkladoch so zachovaním vysokej antialergickej ochrany. Obsahuje až 1000 ks pružiniek v matraci.
MICRO POCKET
matrace s taštičkovou pružinou sú špičkou medzi pružinovými matracmi. Každá pružina je samostatne uložená v ochrannej taške. Taštičkové jadro MICROPOCKET od špičkového nemeckého výrobcu AGRO obsahuje až 2000 ks pružiniek v matraci. Tento systém predstavuje vďaka vysokému počtu pružín najvyšší štandard vyrábaných pružinových matracov.

Kolekcie matracov

ATLAS    OPTIMAL COLLECTION          125,-€

Cenovo zaujímavý, zdravotne nezávadný, extra priedušný matrac, zložený z monobloku 7 zónovej komfortnej PUR peny.

obsahuje okrúhle otvory tzv. ramenné kolísky = upravujú tuhosť v oblasti ramien
odporúčaný rošt lamelový
štandardné vyhotovenie v poťahu – Aloe Vera
PUR pena 28 kg/m3

Výška matraca: 16 cm, Tvrdosť: Stredne mäkký 2/ Stredný 3
2  roky záruka, Nosnosť 100 kg, Pranie 60°C, Zips

Poťah - ALOE VERA
poťahová látka s výťažkami z tejto rastliny obsahuje prevažne enzýmy, minerálne látky a aminokyseliny, ktoré veľmi pozitívne pôsobia na pokožku a posilňujú relaxačné účinky spánku
príjemne mäkký so schopnosťou regenerácie pokožky ľudského tela, vlastnosti tejto látky zaručujú dostatočnú hygienu
certifikovaný a zdravotne nezávadný OEKO-TEX standart
zloženie: 85 % polyester; 15 % viskóza, obohatený o výťažky z aloe vera, poťah prešitý s klimatizačnou výplňou, PES vláknom 250 gr/m2
antibakteriálny, antiroztočový, odzipsovateľný a prateľný do 60°C

DREAM OPTIMAL     OPTIMAL COLLECTION          99,-€

Sendvičový matrac s obojstrannou 7 zónovou profiláciou kvalitnej PUR peny, v kombinácii s tvrdenou doskou POE / RE peny pre lepšie vystuženie matraca.

cenovo prijateľný a obojstranne použiteľný matrac
masážny povrch matraca tvarovaný obojstranne do nopov, ktoré zlepšujú prekrvenie pokožky a uvoľňujú svalstvo počas spánku
odporúčaný rošt lamelový
štandardné vyhotovenie v poťahu - Chloe Aktiv
PUR 7 zón profil 30 kg/m3, POE/RE pena 70 kg/m3

Výška matraca: 17cm, Tvrdosť: Tvrdý 5/Tvrdý 5                                                                                                                                                                                                                         
2 roky záruka, Nosnosť 120kg, Pranie 60°C, Fyzio systém 7 zón, Zips

Poťah - CHLOE AKTIV
snehovo biely a na dotyk príjemný poťah sa dokonale hodí pre ľudí s citlivou pokožkou
kvalitný a certifikovaný OEKO-TEX standard
poťah prešitý s klimatizačnou výplňou, PES vláknom 200 gr/m2
antibakteriálny, antiroztočový, odzipsovateľný a prateľný do 60°C

FYZIO TAŠTCKOVÝ      OPTIMAL COLLECTION          119,-€

Kvalitný ortopedický matrac so 7-zónovým taštičkovým jadrom od špičkového nemeckého výrobcu AGRO v kombinácií s komfortnou PUR penou.

taštičkové jadro dokonale kopíruje tvar ľudského tela, je zložené z malých samostatných pružiniek v 7 zónach tvrdosti čo zvyšuje ortopedický efekt
vysoko ortopedická a antialergická funkčnosť matraca
odporúčaný rošt pevný
štandardné vyhotovenie v poťahu - Chloe Aktiv
PUR pena 28kg/m3, taštičková pružina 250 ks/m2 – 7 zon

Výška matraca: 19 cm, Tvrdosť: Stredne mäkký 2
2 roky záruka, Nosnosť 110kg, Pranie 60°C, Fyzio systém 7 zón, Zips


Poťah - CHLOE AKTIV
snehovo biely a na dotyk príjemný poťah sa dokonale hodí pre ľudí s citlivou pokožkou
kvalitný a certifikovaný OEKO-TEX standard
poťah prešitý s klimatizačnou výplňou, PES vláknom 200 gr/m2
antibakteriálny, antiroztočový, odzipsovateľný a prateľný do 60°C
 
OCEANA XXL     OPTIMAL COLLECTION          145,-€

Robustný až 22 cm vysoký matrac z komfortných PUR pien, zo 7 zónovou masážnou profiláciou a špeciálne odvetraným jadrom.

povrch matraca tvarovaný do nopov, ktoré zlepšujú prekrvenie pokožky a uvoľňujú svalstvo počas spánku
jadro obsahuje vlnené otvory tzv. ramenné kolísky = upravujú tuhosť v oblasti ramien a zabezpečujú maximálnu vzdušnosť
odporúčaný rošt lamelový, pevný
štandardné vyhotovenie v poťahu - Chloe Aktiv
PUR 7 zón profil 25 kg/m3, PUR jadro 28 kg/m3, PUR 25 kg/m3

Výška matraca: 22 cm, Tvrdosť: Stredný 3 / Stredne mäkký 2
3  roky záruka, Nosnosť 110 kg, Pranie 60°C, Fyzio systém 7 zón, Zips

Poťah - CHLOE AKTIV
snehovo biely a na dotyk príjemný poťah sa dokonale hodí pre ľudí s citlivou pokožkou
kvalitný a certifikovaný OEKO-TEX standard
poťah prešitý s klimatizačnou výplňou, PES vláknom 200 gr/m2
antibakteriálny, antiroztočový, odzipsovateľný a prateľný do 60°C

SIMPLE PUR    OPTIMAL COLLECTION          69,-€

Cenovo výhodný, jednoduchý matrac, zložený z monobloku PUR peny.

poskytuje základný komfort pre nenáročných užívateľov
obojstranne použiteľný, rovnako tvrdý
odporúčaný rošt lamelový
štandardné vyhotovenie v poťahu - Chloe Aktiv
PUR pena 25 kg/m3

Výška matraca: 11cm, Tvrdosť: Stredný 3/Stredný 3
2 roky záruka, Nosnosť 90kg, Pranie 60°C, Zips

Poťah - CHLOE AKTIV
snehovo biely a na dotyk príjemný poťah sa dokonale hodí pre ľudí s citlivou pokožkou
kvalitný a certifikovaný OEKO-TEX standard
poťah prešitý s klimatizačnou výplňou, PES vláknom 200 gr/m2
antibakteriálny, antiroztočový, odzipsovateľný a prateľný do 60°C

VISCO PLUS      OPTIMAL COLLECTION          145,-€

Veľmi obľúbený zdravotný sendvičový matrac z VISCO elastickej pamäťovej peny so 7 zónovou anatomickou profiláciou v kombinácii s jadrom PUR peny.

VISCO pena s pamäťovým efektom reaguje na teplo a tlak a optimálne sa prispôsobí krivkám vášho tela a tým uvoľňuje svalstvo a kĺby
matrac je obojstranne použiteľný, profilovaný a cenovo dostupný
povrch tvarovaný obojstranne masážnou profiláciou
odporúčaný rošt lamelový, pevný
štandardné vyhotovenie v poťahu - Aloe Vera
VISCO 52 kg/m3 7 zón profil, PUR jadro 30 kg/m3, PUR 7 zón 30 kg/m3

Výška matraca: 18cm, Tvrdosť: Stredný 3/Stredne tvrdý 4
3 roky záruka, Nosnosť 110kg, Pranie 60°C, Fyzio systém 7 zón, Zips

Poťah - ALOE VERA
poťahová látka s výťažkami z tejto rastliny obsahuje prevažne enzýmy, minerálne látky a aminokyseliny, ktoré veľmi pozitívne pôsobia na pokožku a posilňujú relaxačné účinky spánku
príjemne mäkký so schopnosťou regenerácie pokožky ľudského tela, vlastnosti tejto látky zaručujú dostatočnú hygienu
certifikovaný a zdravotne nezávadný OEKO-TEX standart
zloženie: 85 % polyester; 15 % viskóza, obohatený o výťažky z aloe vera, poťah prešitý s klimatizačnou výplňou, PES vláknom 250 gr/m2
antibakteriálny, antiroztočový, odzipsovateľný a prateľný do 60°C

ZERO HARD      OPTIMAL COLLECTION          125,-€

Sendvičový matrac odvodený od obľúbeného modelu ZERO v tvrdšej verzii použitým prírodnej kokosovej vrstvy a obojstrannou 7 zónovou profiláciou s kvalitnej PUR peny.

povrch matraca tvarovaný obojstranne do nopov, ktoré zlepšujú prekrvenie pokožky a uvoľňujú svalstvo počas spánku
cenovo bezkonkurenčný matrac
obojstranne použiteľný
matrac dvojitej tuhosti použitým prírodnej kokosovej vrstvy (odporúčaný pre páry s váhovým rozdielom)
odporúčaný rošt lamelový
štandardné vyhotovenie v poťahu – Silver
PUR 7 zón profil 28 kg/m3, kokosová vrstva 1300 gr/m2, PUR jadro 30 kg/m3

Výška matraca: 19cm, Tvrdosť: Tvrdý 5/Stredný 3
3 roky záruka, Nosnosť 120kg, Pranie 60°C, Fyzio systém 7 zón, Zips

Poťah - SILVER
kvalitný a príjemne mäkký poťah so schopnosťou regenerácie pokožky ľudského tela
STRIEBRO ideálne pri alergii na prach a pri problémoch s nadmerným potením antistatické, antibakteriálne, antimykotické vlastnosti, zabraňuje rastu plesní, vlastnosti tejto látky zaručujú vynikajúcu hygienu
certifikovaný a zdravotne nezávadný OEKO-TEX standart
odzipsovateľný a prateľný do 60 °C
zloženie: 7% sim, 30% viskóza, 70% polyester, poťah zónovo prešitý s klimatizačnou výplňou, PES vláknom 250 gr/m2

ZERO    OPTIMAL COLLECTION          109,-€

Sendvičový matrac s obojstrannou 7 zónovou rôzne tuhou profiláciou kvalitnej PUR peny v kombinácii s kvalitným jadrom PUR peny pre lepšie vystuženie matraca.

obojstranne použiteľný a cenovo výhodný zdravotný matrac
povrch matraca tvarovaný obojstranne do nopov, ktoré zlepšujú prekrvenie pokožky a uvoľňujú svalstvo počas spánku
odporúčaný rošt lamelový
štandardné vyhotovenie v poťahu - Chloe Aktiv
PUR 7 zón profil 28 kg/m3, PUR jadro 28 kg/m3, PUR 7 zón profil 30 kg/m3

Výška matraca: 18cm, Tvrdosť: Stredne tvrdý 4/Stredný 3
3 roky záruka, Nosnosť 110kg, Pranie 60°C, Fyzio systém 7 zón, Zips

Poťah - CHLOE AKTIV
snehovo biely a na dotyk príjemný poťah sa dokonale hodí pre ľudí s citlivou pokožkou
kvalitný a certifikovaný OEKO-TEX standard
poťah prešitý s klimatizačnou výplňou, PES vláknom 200 gr/m2
antibakteriálny, antiroztočový, odzipsovateľný a prateľný do 60°C

FLORA BIO PLUS     SILVER COLLECTIONE          155,-€

Extra pohodlný matrac z elastickej BIO peny a HR peny so špeciálnym odvetrávacím systémom, ktorý zabraňuje prehriatiu organizmu a tým zvyšuje komfort počas spánku.

matrac rozdielnej tuhosti, použitím prirodnej kokosovej vrstvy
odporúčaný rošt lamelový
štandardné vyhotovenie v poťahu - Aloe Vera
BIO pena 40 kg/m3, PUR pena 28 kg/m3, HR 38 kg/m3, kokosová vrstva 1300 gr/m2

Výška matraca: 16 cm, Tvrdosť: Stredný 3/ Stredne tvrdý 4
3  roky záruka, Dodanie do 3 dní, Nosnosť 120 kg, Pranie 60°C, Zips

Poťah - ALOE VERA
poťahová látka s výťažkami z tejto rastliny obsahuje prevažne enzýmy, minerálne látky a aminokyseliny, ktoré veľmi pozitívne pôsobia na pokožku a posilňujú relaxačné účinky spánku
príjemne mäkký so schopnosťou regenerácie pokožky ľudského tela, vlastnosti tejto látky zaručujú dostatočnú hygienu
certifikovaný a zdravotne nezávadný OEKO-TEX standart
zloženie: 85 % polyester; 15 % viskóza, obohatený o výťažky z aloe vera, poťah prešitý s klimatizačnou výplňou, PES vláknom 250 gr/m2
antibakteriálny, antiroztočový, odzipsovateľný a prateľný do 60°C

FIZIO PLUS     SILVER COLLECTIONE          155,-€

Kvalitný ortopedický matrac so 7 - zónovým taštičkovým jadrom od špičkového nemeckého výrobcu AGRO v kombinácii so 7 zónovou PUR penou s masážnymi nopkami a prírodným kokosovým vláknom.

taštičkové jadro dokonale kopíruje tvar ľudského tela, je zložené z malých samostatných pružiniek v 7 zónach tvrdosti čo zvyšuje ortopedický efekt
matrac dvojitej tuhosti jednostranným použitím kvalitnej prírodnej kokosovej dosky
vysoko ortopedická a antialergická funkčnosť
odporúčaný rošt pevný
štandardné vyhotovenie v poťahu – Silver
PUR pena 28kg/m3, kokosová vrstva 1300 gr/m2, taštičková pružina 250 ks/m2 – 7 zon

Výška matraca: 22cm, Tvrdosť: Stredný 3 / Stredne tvrdý 4
3 roky záruka, Nosnosť 120kg, Pranie 60°C, Fyzio systém 7 zón, Zips

Poťah - SILVER
kvalitný a príjemne mäkký poťah so schopnosťou regenerácie pokožky ľudského tela
STRIEBRO ideálne pri alergii na prach a pri problémoch s nadmerným potením, antistatické, antibakteriálne, antimykotické vlastnosti, zabraňuje rastu plesní, vlastnosti tejto látky zaručujú vynikajúcu hygienu
certifikovaný a zdravotne nezávadný OEKO-TEX standart
odzipsovateľný a prateľný do 60 °C
zloženie: 7% sim, 30% viskóza, 70% polyester, poťah zónovo prešitý s klimatizačnou výplňou, PES vláknom 250 gr/m2

KING    SILVER COLLECTIONE          159,-€

Komfortný ortopedický partnerský matrac s vysoko kvalitnej studenej peny s profiláciou. Matrac je tvorený kombináciou kvalitných HR studených pien, vystužením jadra komfortnou PUR penou a prírodnou kokosovou vrstvou.

prierez HR pien zabezpečuje dokonalé prevzdušnenie, optimálnu regeneráciu organizmu a zaisťuje uvoľnenie svalstva počas spánku
vynikajúca elasticita a tvarová stálosť matraca
matrac dvojitej tuhosti (odporúčaný pre páry s váhovým rozdielom)
odporúčaný rošt lamelový, pevný
štandardné vyhotovenie v poťahu – Silver
HR pena 40 kg/m3, PUR pena 28kg/m3 , kokosová vrstva  1300 gr/m2

Výška matraca: 20cm, Tvrdosť: Tvrdý 5/ Stredný 3
3 roky záruka, Nosnosť 130kg, Pranie 60°C, Fyzio systém 7 zón, Zips

Poťah - SILVER
kvalitný a príjemne mäkký poťah so schopnosťou regenerácie pokožky ľudského tela
STRIEBRO ideálne pri alergii na prach a pri problémoch s nadmerným potením, antistatické, antibakteriálne, antimykotické vlastnosti, zabraňuje rastu plesní, vlastnosti tejto látky zaručujú vynikajúcu hygienu
certifikovaný a zdravotne nezávadný OEKO-TEX standart
odzipsovateľný a prateľný do 60 °C
zloženie: 7% sim, 30% viskóza, 70% polyester, poťah zónovo prešitý s klimatizačnou výplňou, PES vláknom 250 gr/m2

LONDON     SILVER COLLECTIONE          175,-€

Antidekubitný ortopedický matrac s kvalitným 7 - zónovým taštičkovým jadrom od špičkového nemeckého výrobcu AGRO a obojstrannou doskou prírodného kokosového vlákna radí tento matrac k top matracom v kolekcii .

použité taštičkové jadro dokonale kopíruje tvar ľudského tela, je zložené z malých samostatných pružiniek v 7 zónach tvrdosti čo zvyšuje ortopedický efekt
obojstranne rovnaká tuhosť, vysoko ortopedická a antialergická funkčnosť
matrac a jeho skladba zabraňuje prehriatiu organizmu a tým zvyšuje komfort počas spánku
odporúčaný rošt pevný
štandardné vyhotovenie v poťahu – Silver
PUR pena 28kg/m3, 2 x kokosová vrstva 1300 gr/m2, taštičková pružina 250 ks/m2 – 7 zon

Výška matraca: 24 cm, Tvrdosť: Stredne tvrdý 4
3  roky záruka, Nosnosť 130 kg, Pranie 60°C, Fyzio systém 7 zón, Zips

Poťah - SILVER
kvalitný a príjemne mäkký poťah so schopnosťou regenerácie pokožky ľudského tela
STRIEBRO ideálne pri alergii na prach a pri problémoch s nadmerným potením, antistatické, antibakteriálne, antimykotické vlastnosti, zabraňuje rastu plesní, vlastnosti tejto látky zaručujú vynikajúcu hygienu
certifikovaný a zdravotne nezávadný OEKO-TEX standart
odzipsovateľný a prateľný do 60 °C
zloženie: 7% sim, 30% viskóza, 70% polyester, poťah zónovo prešitý s klimatizačnou výplňou, PES vláknom 250 gr/m2

MARLOON  XXL      SILVER COLLECTIONE          198,- €

Robustný až 24 cm vysoký sendvičový matrac s vrstvou VISCO elastickej pamäťovej peny a antidekubitným profilom s komfortnej peny.

jadro obsahuje okrúhle otvory tzv. ramenné kolísky, ktoré upravujú tuhosť v oblasti ramien a zabezpečujú maximálnu vzdušnosť matraca
VISCO pena s pamäťovým efektom reaguje na teplo a tlak a optimálne sa prispôsobí krivkám vášho tela a tým uvoľňuje svalstvo a kĺby
odporúčaný rošt lamelový, pevný
štandardné vyhotovenie v poťahu – Silver
PUR pena 25 kg/m3, PUR pena jadro 28kg/m2, VISCO 50 kg/m2

Výška matraca: 24 cm, Tvrdosť: Stredný 3 / Stredne mäkký 2
2 roky záruka, Nosnosť 120 kg, Pranie 60°C, Fyzio systém 5 zón, Zips

Poťah - SILVER
kvalitný a príjemne mäkký poťah so schopnosťou regenerácie pokožky ľudského tela
STRIEBRO ideálne pri alergii na prach a pri problémoch s nadmerným potením, antistatické, antibakteriálne, antimykotické vlastnosti, zabraňuje rastu plesní, vlastnosti tejto látky zaručujú vynikajúcu hygienu
certifikovaný a zdravotne nezávadný OEKO-TEX standart
odzipsovateľný a prateľný do 60 °C
zloženie: 7% sim, 30% viskóza, 70% polyester, poťah zónovo prešitý s klimatizačnou výplňou, PES vláknom 250 gr/m2

MEMORY SUPRA      SILVER COLLECTIONE           159,- €        

Matrac s hrubou vrstvou VISCO elastickej pamäťovej peny s  antidekubitným profilom a POE / RE peny pre vyššie zaťaženie.

VISCO pena s pamäťovým efektom reaguje na teplo a tlak a optimálne sa prispôsobí krivkám vášho tela a tým uvoľňuje svalstvo a kĺby
stredná vrstva RE peny dodáva matracu potrebnú tuhosť
odporúčaný rošt lamelový, pevný
štandardné vyhotovenie v poťahu – Chloe Activ
VISCO 52 kg/m3, POE / RE jadro 70 kg/m3, PUR pena 28 kg/m3

Výška matraca: 16 cm, Tvrdosť: Stredne tvrdý 4 / Tvrdý 5
2  roky záruka,  Nosnosť 130 kg, Pranie 60°C, Fyzio systém 5 zón, Zips

Poťah - CHLOE AKTIV
snehovo biely a na dotyk príjemný poťah sa dokonale hodí pre ľudí s citlivou pokožkou
kvalitný a certifikovaný OEKO-TEX standard
poťah prešitý s klimatizačnou výplňou, PES vláknom 200 gr/m2
antibakteriálny, antiroztočový, odzipsovateľný a prateľný do 60°C

OMEGA  FLEX      SILVER COLLECTIONE          145,- €

Extra pohodlný vysoký matrac z elastickej BIO peny so špeciálnym 7-zónovým odvetrávaným systémom.

obojstranne použiteľný / obojstranne komfortný
matrac a jeho skladba zabraňuje prehriatiu organizmu a tým zvyšuje komfort počas spánku
odporúčaný rošt lamelový, pevný
štandardné vyhotovenie v poťahu – Aloe Vera
BIO pena 40 kg/m3, PUR pena 30 kg/m3, PUR pena 25 kg/m3

Výška matraca: 20cm, Tvrdosť: Stredne mäkký 2/ Stredný 3
3 roky záruka, Nosnosť 130kg, Pranie 60°C, Fyzio systém 7 zón, Zips

Poťah - ALOE VERA
poťahová látka s výťažkami z tejto rastliny obsahuje prevažne enzýmy, minerálne látky a aminokyseliny, ktoré veľmi pozitívne pôsobia na pokožku a posilňujú relaxačné účinky spánku
príjemne mäkký so schopnosťou regenerácie pokožky ľudského tela, vlastnosti tejto látky zaručujú dostatočnú hygienu
certifikovaný a zdravotne nezávadný OEKO-TEX standart
zloženie: 85 % polyester; 15 % viskóza, obohatený o výťažky z aloe vera, poťah prešitý s klimatizačnou výplňou, PES vláknom 250 gr/m2
antibakteriálny, antiroztočový, odzipsovateľný a prateľný do 60°C

TAMPA      SILVER COLLECTIONE           160,- €

Obľúbený zdravotný matrac s VISCO elastickej pamäťovej peny a prirodného kokosového vlákna.

VISCO pena s pamäťovým efektom reaguje na teplo a tlak a optimálne sa prispôsobí krivkám vášho tela a tým uvoľňuje svalstvo a kĺby
stredové spevnenie a prevzdušnenie jadra pomocou kokosovej vrstvy
odporúčaný rošt lamelový, pevný
štandardné vyhotovenie v poťahu - Aloe Vera
VISCO 50 kg/m2, PUR jadro 28 kg/m3, kokosová vrstva 1300 gr/m2, PUR 25kg/m2

Výška matraca: 18 cm, Tvrdosť: Stredný 3/ Stredne tvrdý 4
3  roky záruka, Nosnosť 130 kg, Pranie 60°C, Zips

Poťah - ALOE VERA
poťahová látka s výťažkami z tejto rastliny obsahuje prevažne enzýmy, minerálne látky a aminokyseliny, ktoré veľmi pozitívne pôsobia na pokožku a posilňujú relaxačné účinky spánku
príjemne mäkký so schopnosťou regenerácie pokožky ľudského tela, vlastnosti tejto látky zaručujú dostatočnú hygienu
certifikovaný a zdravotne nezávadný OEKO-TEX standart
zloženie: 85 % polyester; 15 % viskóza, obohatený o výťažky z aloe vera, poťah prešitý s klimatizačnou výplňou, PES vláknom 250 gr/m2
antibakteriálny, antiroztočový, odzipsovateľný a prateľný do 60°C

AUSTIN     GOLD COLLECTION          215,-€

Zdravotný matrac s hrubou vrstvou VISCO elastickej pamäťovej peny s  antidekubitným profilom, doplnený prírodným kokosovým vláknom pre vystuženie matraca.

VISCO pena s pamäťovým efektom reaguje na teplo a tlak a optimálne sa prispôsobí krivkám vášho tela a tým uvoľňuje svalstvo a kĺby
stredové spevnenie a prevzdušnenie jadra pomocou kokosovej vrstvy
odporúčaný rošt lamelový, pevný
štandardné vyhotovenie v poťahu – Medicott Silver
PUR 25kg/m2, kokosová vrstva 1300 gr/m2, PUR jadro 28 kg/m3, VISCO 52 kg/m2

Výška matraca: 22 cm, Tvrdosť: Stredne tvrdý 4 / Stredný 3
3 roky záruka, Nosnosť 130 kg, Pranie 60°C, Zips

Poťah - MEDICOT SILVER
vysoko kvalitný poťah MEDICOTT s úpravou silver guard sa radí medzi najlepšie poťahy na trhu
svojim zložením, účinnou zložkou medicott zabraňuje tvorbe a usadzovaniu roztočov a pliesní
poťah má vynikajúce antibakteriálne účinky, ktoré sú dosiahnuté bez prídavku chemických látok.
poťah má dlhodobý účinok pri pravidelnej údržbe
certifikovaný a zdravotne nezávadný – certifikát OEKO – TEX standard 100
odzipsovateľný a pratelný do 60°C
zloženie: 65% polyester, 35% bavlna, s úpravou silver guard, poťah prešitý hrubou klimatizačnou výplňou PES vláknom 300 gr/m2

ERGOMAX      GOLD COLLECTION          175,-€

Ortopedický matrac s kvalitným 7 - zónovým taštičkovým jadrom od špičkového nemeckého výrobcu AGRO, v kombinácii s VISCO elastickou pamäťovou penou, HR studenou penou a vrstvou prírodného kokosového vlákna.

jadro dokonale kopíruje tvar ľudského tela, je zložené z malých samostatných pružiniek v 7 anatomických zónach tvrdosti, čo zvyšuje ortopedický efekt
zlepšuje krvný obeh, reaguje na teplo a tlak vďaka VISCO elastickej peny a optimálne sa prispôsobí krivkám vášho tela
tento matrac je spojenie všetkých inovatívnych technológií dohromady
odporúčaný rošt pevný
štandardné vyhotovenie v poťahu – Silver
VISCO 52 kg/m3 , HR 35 kg/m3 , kokosová vrstva 1300 gr/m2, taštičková pružina 256 ks / m2 – 7 zon

Výška matraca: 21 cm, Tvrdosť: Stredný 3 / Stredne tvrdý 4
3 roky záruka, Nosnosť 120kg, Pranie 60°C, Fyzio systém 7 zón, Zips

Poťah - SILVER
kvalitný a príjemne mäkký poťah so schopnosťou regenerácie pokožky ľudského tela
STRIEBRO ideálne pri alergii na prach a pri problémoch s nadmerným potením antistatické, antibakteriálne, antimykotické vlastnosti, zabraňuje rastu plesní, vlastnosti tejto látky zaručujú vynikajúcu hygienu
certifikovaný a zdravotne nezávadný OEKO-TEX standart
odzipsovateľný a prateľný do 60 °C
zloženie: 7% sim, 30% viskóza, 70% polyester, poťah zónovo prešitý s klimatizačnou výplňou, PES vláknom 250 gr/m2

GOLD MEMORY SOJA     GOLD COLLECTION          270,-€

Luxusný matrac z hrubej až 5-7 cm VISCO elastickej pamäťovej peny v kombinácii so vzdušnou a pružnou HR studenou penou radí tento matrac k top matracom v kolekcii.

  dokonalé 7-zónové anatomické spojenie dvoch výnimočných materiálov
  zabezpečené potrebné prevzdušnenie jadra kanálikmi a priečnou profiláciou zlepšuje krvný obeh
  tento matrac reaguje na teplo a tlak a optimálne sa prispôsobí krivkám vášho tela aj vďaka      zmäkčeniu v oblasti ramennej kolísky
  odporúčaný rošt lamelový, pevný
  štandardné vyhotovenie v poťahu – Tencel
   VISCO 52 kg/m3, HR pena 45 kg/m3


Výška matraca: 17cm, Tvrdosť: Stredne Mäkký 2 / Stredne tvrdý 3
5 rokov záruka, Nosnosť 130kg, Pranie 60°C, Fyzio systém 7 zón, Zips

Poťah - TENCEL
vysoko kvalitný poťah špičkových parametrov vyrobený z hodvábnej trikotovej látky Tencel s použitím Vortex technologie, charakteristický svojou vysokou  vzdušnosťou a odvodom vlhkosti
rýchlo sa vysúša čím zabezpečuje vysokú hygienu a komfort matraca
látka vyrobená z prírodných celulozových vlákien LYOCELL, je veľmi pevný a má dlhú životnosť
certifikovaný a zdravotne nezávadný OEKO-TEX standart,
zloženie 38% Lyocell, 37% Polyamid, 25% Polyester, poťah prešitý s klimatizačnou výplňou, PES vláknom 300 gr/m2
poťah je prirodzene antibakteriálny a
antiroztočový, odzipsovateľný a prateľný do 60 °C

GOLDEN VISCO     GOLD COLLECTIONE          215,-€

Vysoký zdravotný matrac s 5 cm dvojitou vrstvou VISCO elastickej pamäťovej peny v 7 – zónovom profile a špeciálnym odvetraným jadrom.

hrubá VISCO pena s pamäťovým efektom reaguje na teplo a tlak a optimálne sa prispôsobí krivkám vášho tela a tým uvoľňuje svalstvo a kĺby
jadro matraca obsahuje vlnené otvory tzv. ramenné kolísky = upravujú tuhosť v oblasti ramien a zabezpečujú maximálnu vzdušnosť
odporúčaný rošt lamelový, pevný
štandardné vyhotovenie v poťahu – Silver
VISCO 50 + 52 kg/m2, PUR pena 25 kg/m3, PUR pena jadro 28kg/m2

Výška matraca: 22 cm, Tvrdosť: Stredný 3 / Stredne tvrdý 4
3  roky záruka, Nosnosť 120 kg, Pranie 60°C, Fyzio systém 7 zón, Zips

Poťah - SILVER
kvalitný a príjemne mäkký poťah so schopnosťou regenerácie pokožky ľudského tela
STRIEBRO ideálne pri alergii na prach a pri problémoch s nadmerným potením, antistatické, antibakteriálne, antimykotické vlastnosti, zabraňuje rastu plesní, vlastnosti tejto látky zaručujú vynikajúcu hygienu
certifikovaný a zdravotne nezávadný OEKO-TEX standart
odzipsovateľný a prateľný do 60 °C
zloženie: 7% sim, 30% viskóza, 70% polyester, poťah zónovo prešitý s klimatizačnou výplňou, PES vláknom 250 gr/m2

MONACO      GOLD COLLECTION          185,-€

Zdravotný matrac s hrubou 5 cm vrstvou VISCO elastickej pamäťovej peny a špecialne tvarovaným penovým jadrom.

VISCO pena s pamäťovým efektom reaguje na teplo a tlak a optimálne sa prispôsobí krivkám vášho tela a tým uvoľňuje svalstvo a kĺby
matrac obsahuje okrúhle otvory tzv. ramenné kolísky, ktoré upravujú tuhosť v oblasti ramien a zabezpečujú maximálnu vzdušnosť matraca
odporúčaný rošt lamelový, pevný
štandardné vyhotovenie v poťahu – Medicott Silver
VISCO 52 kg/m2, PUR jadro 28kg/m3

Výška matraca: 22 cm, Tvrdosť: Stredne mäkký 2 / Stredný 3
3  roky záruka, Nosnosť 120 kg, Pranie 60°C, Fyzio systém 7 zón, Zips

Poťah - MEDICOT SILVER
vysoko kvalitný poťah MEDICOTT s úpravou silver guard sa radí medzi najlepšie poťahy na trhu
svojim zložením, účinnou zložkou medicott zabraňuje tvorbe a usadzovaniu roztočov a pliesní
poťah má vynikajúce antibakteriálne účinky, ktoré sú dosiahnuté bez prídavku chemických látok.
poťah má dlhodobý účinok pri pravidelnej údržbe
certifikovaný a zdravotne nezávadný – certifikát OEKO – TEX standard 100
odzipsovateľný a pratelný do 60°C
zloženie: 65% polyester, 35% bavlna, s úpravou silver guard, poťah prešitý hrubou klimatizačnou výplňou PES vláknom 300 gr/m2

SEVEN  ZONE  ERGONOMIC     GOLD COLLECTION          215,-€

Vysoko kvalitný odporúčaný ortopedický matrac so 7-zónovým taštičkovým jadrom od špičkového nemeckého výrobcu AGRO v kombinácií s perforovanou HR studenou penou a prírodným kokosovým vláknom radí tento matrac k top matracom v kolekcii.

taštičkové jadro dokonale kopíruje tvar ľudského tela, je zložené z malých samostatných pružiniek v 7 zónach tvrdosti čo zvyšuje ortopedický efekt
matrac dvojitej tuhosti, jednostranným použitím kvalitnej kokosovej dosky
vynikajúce prevzdušnenie jadra cez špeciálny odvetrávaný systém, čím zároveň nedochádza k prehriatiu organizmu
odporúčaný rošt pevný
štandardné vyhotovenie v poťahu – Tencel
HR 38 kg/m3, kokosová vrstva/1300 gr/m2, taštičková pružina 250 ks/m2 – 7 zon

Výška matraca: 23cm, Tvrdosť: Stredne tvrdý 4 / Stredný 3
3 roky záruka, Nosnosť 130kg, Pranie 60°C, Fyzio systém 7 zón, Zips

Poťah - TENCEL
vysoko kvalitný poťah špičkových parametrov vyrobený z hodvábnej trikotovej látky Tencel s použitím Vortex technologie, charakteristický svojou vysokou  vzdušnosťou a odvodom vlhkosti
rýchlo sa vysúša čím zabezpečuje vysokú hygienu a komfort matraca
látka vyrobená z prírodných celulozových vlákien LYOCELL, je veľmi pevný a má dlhú životnosť
certifikovaný a zdravotne nezávadný OEKO-TEX standart,
zloženie 38% Lyocell, 37% Polyamid, 25% Polyester, poťah prešitý s klimatizačnou výplňou, PES vláknom 300 gr/m2
poťah je prirodzene antibakteriálny  a antiroztočový, odzipsovateľný a
prateľný do 60 °C

VICTORIA      GOLD COLLECTION        232,-€

Veľmi pohodlný 18 cm vysoký, extra pružný zdravotný matrac s vysoko kvalitnej studenej peny, spojený vlnitým profilovaním bez použitia lepidla.

matrac je tvorený kombináciou kvalitných HR studených pien so 7 zónovou profiláciou, ktoré zaisťujú uvoľnenie svalstva počas spánku
použité HR peny majú výbornú elasticitu a vysokú odolnosť voči deformáciám
vlnité vnútorné profilovanie ponúka ideálne rozloženie tlaku ľudského tela po celej ploche matraca, ale aj potrebné prúdenie a výmenu vzduchu
odporúčaný rošt lamelový, pevný
štandardné vyhotovenie v poťahu – Silver
HR 45 kg/m3, PUR 30kg/m3

Výška matraca: 18cm, Tvrdosť: Stredne tvrdý 4/Stredný 3
3 roky záruka, Nosnosť 140kg, Pranie 60°C, Fyzio systém 7 zón, Zips

Poťah - SILVER
kvalitný a príjemne mäkký poťah so schopnosťou regenerácie pokožky ľudského tela
STRIEBRO ideálne pri alergii na prach a pri problémoch s nadmerným potením, antistatické, antibakteriálne, antimykotické vlastnosti, zabraňuje rastu plesní, vlastnosti tejto látky zaručujú vynikajúcu hygienu
certifikovaný a zdravotne nezávadný OEKO-TEX standart
odzipsovateľný a prateľný do 60 °C
zloženie: 7% sim, 30% viskóza, 70% polyester, poťah zónovo prešitý s klimatizačnou výplňou, PES vláknom 250 gr/m2

VISCO  LTX      GOLD COLLECTION          190,-€

Tento matrac je vyrobený z jadra s kokosovým vláknom a dvoch vrstiev materiálov LATEXU a VISCO peny.

VISCO pena s pamäťovým efektom reaguje na teplo a tlak a optimálne sa prispôsobí krivkám vášho tela a tým uvoľňuje svalstvo a kĺby
Latex ma vynikajúce elastické vlastnosti a je príjemný na dotyk
odporúčaný rošt lamelový, pevný
štandardné vyhotovenie v poťahu - Aloe Vera
VISCO 45kg/m3, kokosová vrstva 1300 gr/m2, PUR jadro 28 kg/m3, LATEX 65kg/m3


Výška matraca: 18 cm, Tvrdosť: Stredne tvrdý 4
3  roky záruka, Nosnosť 130 kg, Pranie 60°C, Zips

Poťah - ALOE VERA
poťahová látka s výťažkami z tejto rastliny obsahuje prevažne enzýmy, minerálne látky a aminokyseliny, ktoré veľmi pozitívne pôsobia na pokožku a posilňujú relaxačné účinky spánku
príjemne mäkký so schopnosťou regenerácie pokožky ľudského tela, vlastnosti tejto látky zaručujú dostatočnú hygienu
certifikovaný a zdravotne nezávadný OEKO-TEX standart
zloženie: 85 % polyester; 15 % viskóza, obohatený o výťažky z aloe vera, poťah prešitý s klimatizačnou výplňou, PES vláknom 250 gr/m2
antibakteriálny, antiroztočový, odzipsovateľný a prateľný do 60°C

DELTA FLEX     PLATINUM COLLECTION          260,-€

Vysoko komfortný ortopedický matrac so 7 zónovou antidekubitnou profiláciou. Matrac je tvorený kombináciou nosných dosiek z HR studených pien a vystužením jadra záťažovou HR penou v kombinácii s prírodnou kokosovou vrstvou.

antidekubitný prierez zabezpečuje dokonalé prevzdušnenie a optimálnu regeneráciu organizmu
vynikajúca elasticita a tvarová stálosť matraca
matrac dvojitej tuhosti (odporúčaný pre páry s váhovým rozdielom)
odporúčaný rošt lamelový, pevný
štandardné vyhotovenie v poťahu – Tencel
HR pena 40 kg/m3, HR pena 45 kg/m3, kokosová vrstva/1300gr/m2

Výška matraca: 21 cm, Tvrdosť: Stredný 3 / Stredne tvrdý 4
5 rokov záruka, Nosnosť 140kg, Pranie 60°C, Fyzio systém 7 zón, Zips

Poťah - TENCEL
vysoko kvalitný poťah špičkových parametrov vyrobený z hodvábnej trikotovej látky Tencel s použitím Vortex technologie, charakteristický svojou vysokou  vzdušnosťou a odvodom vlhkosti
rýchlo sa vysúša čím zabezpečuje vysokú hygienu a komfort matraca
látka vyrobená z prírodných celulozových vlákien LYOCELL, je veľmi pevný a má dlhú životnosť
certifikovaný a zdravotne nezávadný OEKO-TEX standart,
zloženie 38% Lyocell, 37% Polyamid, 25% Polyester, poťah prešitý s klimatizačnou výplňou, PES vláknom 300 gr/m2
poťah je prirodzene antibakteriálny a antiroztočový, odzipsovateľný a prateľný do 60 °C

FIVE  STAR     PLATINUM COLLECTION          290,-€

Vysoko kvalitný ortopedický matrac so 7 - zónovým taštičkovým jadrom MULTIPOCKET v kombinácii s VISCO  elastickou penou radí tento matrac k top matracom v kolekcii.

taštičkové jadro MULTIPOCKET od špičkového nemeckého výrobcu AGRO obsahuje až 1000 ks pružiniek v matraci
jadro dokonale kopíruje tvar ľudského tela, je zložené z malých samostatných pružiniek v 7 anatomických zónach tvrdosti, čo zvyšuje ortopedický efekt
VISCO pena s pamäťovým efektom reaguje na teplo a tlak a optimálne sa prispôsobí krivkám vášho tela a tým uvoľňuje svalstvo a kĺby
v tomto matraci je spojenie všetkých inovatívnych technológií dohromady
odporúčaný rošt pevný
štandardné vyhotovenie v poťahu – MEDICOTT Silver
VISCO 52 kg/m3, HR 38 kg/m3, kokosová vrstva 1300 gr/m2, taštičková pružina multipocket 650 ks / m2 – 7 zon

Výška matraca: 26 cm, Tvrdosť: Stredný 3 / Stredne tvrdý 4
5 rokov záruka, Nosnosť 140kg, Pranie 60°C, Fyzio systém 7 zón, Zips

Poťah - MEDICOT SILVER
vysoko kvalitný poťah MEDICOTT s úpravou silver guard sa radí medzi najlepšie poťahy na trhu
svojim zložením, účinnou zložkou medicott zabraňuje tvorbe a usadzovaniu roztočov a pliesní
poťah má vynikajúce antibakteriálne účinky, ktoré sú dosiahnuté bez prídavku chemických látok.
poťah má dlhodobý účinok pri pravidelnej údržbe
certifikovaný a zdravotne nezávadný – certifikát OEKO – TEX standard 100
odzipsovateľný a pratelný do 60°C
zloženie: 65% polyester, 35% bavlna, s úpravou silver guard, poťah prešitý hrubou klimatizačnou výplňou PES vláknom 300 gr/m2

LATEXO  S1000     PLATINUM COLLECTION          320,-€

Výborný ortopedický matrac so 7 - zónovým taštičkovým jadrom MULTIPOCKET, obojstranným kokosovým vláknom a perforovanej latexovej peny radí tento matrac medzi to najlepšie v kolekcii.

taštičkové jadro MULTIPOCKET od špičkového nemeckého výrobcu AGRO obsahuje až 1000 ks pružiniek v matraci
jadro dokonale kopíruje tvar ľudského tela, je zložené z malých samostatných pružiniek v 7 anatomických zónach tvrdosti, čo zvyšuje ortopedický efekt
vynikajúce elastické vlastnosti latexu zabezpečujú dlhú tvarovú stálosť tohto matraca
odporúčaný rošt pevný
štandardné vyhotovenie v poťahu – Medicott silver 3D
LATEX 65kg/m3, kokosová vrstva 1300 gr/m2, taštičková pružina multipocket 650 ks/m2 – 7 zon


Výška matraca: 24 cm, Tvrdosť: Stredne tvrdý 4 / Stredný 3
5  rokov záruka, Nosnosť 130 kg, Pranie 60°C, Fyzio systém 7 zón, Zips

Poťah - MEDICOT SILVER 3D

na dotyk príjemný poťah sa dokonale hodí pre ľudí s citlivou pokožkou, svojim zložením, účinnou zložkou medicott zabraňuje tvorbe a usadzovaniu roztočov a pliesní
poťah má vynikajúce antibakteriálne účinky, ktoré sú dosiahnuté bez prídavku chemických látok,  poťah má dlhodobý účinok pri pravidelnej údržbe
označenie 3D znamená že poťah obsahuje mriežku ktorá zvyšuje priedušnosť a odvetrávanie matraca
kvalitný a certifikovaný OEKO-TEX standard
zloženie: 14% vlakno Medicott vortex, 58% polyester, 28 % bavlna, poťah prešitý s klimatizačnou výplňou, PES vláknom 300 gr/m2
antibakteriálny, antiroztočový, odzipsovateľný a prateľný do 60 °C

LOREDO NATURAL     PLATINUM COLLECTION          280,-€

Vysoký matrac výborných parametrov je zložený z hrubej 5 cm vrstvy LATEXU, hrubej až 3 cm prírodnej kokosovej dosky a kvalitného penového jadra.

vynikajúce elastické vlastnosti latexu zabezpečujú dlhú tvarovú stálosť matraca
matrac obsahuje okrúhle otvory tzv. ramenné kolísky, ktoré upravujú tuhosť v oblasti ramien a zabezpečujú maximálnu vzdušnosť matraca
odporúčaný rošt lamelový
štandardné vyhotovenie v poťahu – Medicott Silver 3D
LATEX 65kg/m3, kokosová vrstva 4000 gr/m2, PUR jadro 28 kg/m3


Výška matraca: 25 cm, Tvrdosť: Stredný 3 / Stredne tvrdý 4
3  roky záruka, Nosnosť 130 kg, Pranie 60°C, Fyzio systém 7 zón, Zips

Poťah - MEDICOTT SILVER 3D
na dotyk príjemný poťah sa dokonale hodí pre ľudí s citlivou pokožkou, svojim zložením, účinnou zložkou medicott zabraňuje tvorbe a usadzovaniu roztočov a pliesní
poťah má vynikajúce antibakteriálne účinky, ktoré sú dosiahnuté bez prídavku chemických látok,  poťah má dlhodobý účinok pri pravidelnej údržbe
označenie 3D znamená že poťah obsahuje mriežku ktorá zvyšuje priedušnosť a odvetrávanie matraca
kvalitný a certifikovaný OEKO-TEX standard
zloženie: 14% vlakno Medicott vortex, 58% polyester, 28 % bavlna, poťah prešitý s klimatizačnou výplňou, PES vláknom 300 gr/m2
antibakteriálny, antiroztočový, odzipsovateľný a prateľný do 60 °CMULTI  S7     PLATINUM COLLECTION          255,-€

Vysoko kvalitný ortopedický matrac so 7 - zónovým taštičkovým jadrom MULTIPOCKET, v kombinácii s komfortnou HR studenou penou rôznych tuhostí a jednostrannou vrstvou prírodného kokosového vlákna.

jadro dokonale kopíruje tvar ľudského tela, je zložené z malých samostatných pružiniek v 7 anatomických zónach tvrdosti, čo zvyšuje ortopedický efekt
taštičkové jadro MULTIPOCKET od špičkového nemeckého výrobcu AGRO obsahuje až 1000 ks pružiniek v matraci
matrac dvojitej tuhosti použitím HR pien rôznych tuhostí a použitým kokosovej vrstvy
odporúčaný rošt pevný
štandardné vyhotovenie v poťahu – MEDICOTT Silver
HR 38 kg/m3, HR 45 kg/m3, kokosová vrstva / 1300 gr/m2, taštičková pružina multipocket 650 ks/m2 – 7 zon

Výška matraca: 23cm, Tvrdosť: Stredne tvrdý 4 / Tvrdý 5
5 rokov záruka, Nosnosť 140kg, Pranie 60°C, Fyzio systém 7 zón, Zips

Poťah - MEDICOT SILVER
vysoko kvalitný poťah MEDICOTT s úpravou silver guard sa radí medzi najlepšie poťahy na trhu
svojim zložením, účinnou zložkou medicott zabraňuje tvorbe a usadzovaniu roztočov a pliesní
poťah má vynikajúce antibakteriálne účinky, ktoré sú dosiahnuté bez prídavku chemických látok.
poťah má dlhodobý účinok pri pravidelnej údržbe
certifikovaný a zdravotne nezávadný – certifikát OEKO – TEX standard 100
odzipsovateľný a pratelný do 60°C
zloženie: 65% polyester, 35% bavlna, s úpravou silver guard, poťah prešitý hrubou klimatizačnou výplňou PES vláknom 300 gr/m2

ORTHOPEDIC  S1000  PLUS     PLATINUM COLLECTION           299,-€

Špeciálny antidekubitný matrac so 7 - zónovým taštičkovým jadrom MULTIPOCKET, v kombinácii s komfortnou HR studenou penou rôznych tuhostí a jednostrannou vrstvou prírodného kokosového vlákna.
taštičkové jadro MULTIPOCKET od špičkového nemeckého výrobcu AGRO obsahuje až 1000 ks pružiniek v matraci
jadro dokonale kopíruje tvar ľudského tela, je zložené z malých samostatných pružiniek v 7 anatomických zónach tvrdosti, čo zvyšuje ortopedický efekt
odporúčaný rošt pevný
štandardné vyhotovenie v poťahu – Tencel 3D
HR 38 kg/m3, HR 42 kg/m3 , taštičková pružina multipocket 650 ks / m2 – 7 zon, kokosová vrstva 1300 gr/m2

Výška matraca: 26 cm, Tvrdosť: Stredný 3 / Tvrdý 5
4  roky záruka, Nosnosť 140kg, Pranie 60°C, Fyzio systém 7 zón, Zips


Poťah - TENCEL 3D
snehovo biely a na dotyk príjemný poťah, látka veľmi dobre absorbuje a odvádza vlhkosť, rýchlo sa vysúša , čím je dodržaná hygienickosť matraca
označenie 3D znamená že poťah obsahuje mriežku ktorá zvyšuje priedušnosť a odvetrávanie matraca
zloženie 38% Lyocell, 37% Polyamid, 25% Polyester,poťah prešitý s klimatizačnou výplňou, PES vláknom 300 gr/m2
Lyocell je prírodný produkt, ktorého základom je 100% drevná celulóza
kvalitný a certifikovaný OEKO-TEX standard
antibakteriálny, antiroztočový, odzipsovateľný a prateľný do 60 °C

PANTERA  COCO  S1000     PLATINUM COLLECTION          369,-€

Tento ortopedický matrac so 7 - zónovým taštičkovým jadrom MULTIPOCKET, vrstvami až 3 cm kokosového vlákna a dlhotrvácnou perforovanou penou PANTERA® Vám bude slúžiť dlhé roky.


taštičkové jadro MULTIPOCKET od špičkového nemeckého výrobcu AGRO obsahuje až 1000 ks pružiniek v matraci
jadro dokonale kopíruje tvar ľudského tela, je zložené z malých samostatných pružiniek v 7 anatomických zónach tvrdosti, čo zvyšuje ortopedický efekt
odporúčaný rošt pevný
štandardné vyhotovenie v poťahu – Tencel 3D
PANTERA foam 50 kg/m3, taštičková pružina multipocket 650 ks / m2 – 7 zon, kokosová vrstva 1300 gr/m2 + 4000 gr/m2


Výška matraca: 25 cm, Tvrdosť: Stredne tvrdý 4 / Tvrdý 5
6  rokov záruka, Nosnosť 150 kg, Pranie 60°C, Fyzio systém 7 zón, Zips   

Poťah - TENCEL 3D
snehovo biely a na dotyk príjemný poťah, látka veľmi dobre absorbuje a odvádza vlhkosť, rýchlo sa vysúša , čím je dodržaná hygienickosť matraca
označenie 3D znamená že poťah obsahuje mriežku ktorá zvyšuje priedušnosť a odvetrávanie matraca
zloženie 38% Lyocell, 37% Polyamid, 25% Polyester,poťah prešitý s klimatizačnou výplňou, PES vláknom 300 gr/m2
Lyocell je prírodný produkt, ktorého základom je 100% drevná celulóza
kvalitný a certifikovaný OEKO-TEX standard
antibakteriálny, antiroztočový, odzipsovateľný a prateľný do 60 °C

RED MON ANTIBACTERIAL    PLATINUM COLLECTION          250,-€

Ortopedický matrac z monobloku studenej HR antibakteriálnej peny s obojstranným vlnitým profilovaním.

špeciálna antibakteriálna pena s certifikovanou úpravou ultra-fresh, ktorá likviduje baktérie, huby, roztoče, plesne a ďalšie nežiadúce mikroorganizmy v matraci
zabezpečuje dokonale čisté a zdravé prostredie pre váš spánok a dlhodobo zabezpečí zdravú a suchú klímu vo vnútri matraca
matrac je špeciálne tvarovaný do 7 anatomických zón, ponúka vynikajúce ortopedické vlastnosti a potrebné prúdenie a výmenu vzduchu
odporúčaný rošt lamelový, pevný
štandardné vyhotovenie v poťahu – Tencel
HR pena 40 kg/m3


Výška matraca: 20cm, Tvrdosť: Stredný 3
5 rokov záruka, Nosnosť 130kg, Pranie 60°C, Fyzio systém 7 zón, Zips

Poťah - TENCEL
vysoko kvalitný poťah špičkových parametrov vyrobený z hodvábnej trikotovej látky Tencel s použitím Vortex technologie, charakteristický svojou vysokou  vzdušnosťou a odvodom vlhkosti
rýchlo sa vysúša čím zabezpečuje vysokú hygienu a komfort matraca
látka vyrobená z prírodných celulozových vlákien LYOCELL, je veľmi pevný a má dlhú životnosť
certifikovaný a zdravotne nezávadný OEKO-TEX standart,
zloženie 38% Lyocell, 37% Polyamid, 25% Polyester, poťah prešitý s klimatizačnou výplňou, PES vláknom 300 gr/m2
poťah je prirodzene antibakteriálny a antiroztočový, odzipsovateľný a prateľný do 60 °C

BENSON  LTX     DIAMANTE COLLECTION           375,-€

Luxusný ortopedický matrac vyhotovený z najlepších matariálov ako LATEX, vysoko pružná pena PANTERA®, HR pena a prírodné kokosové vlákno.

tento sendvičový matrac radíme medzi to najlepšie v kolekcii Diamante
vynikajúce elastické vlastnosti latexu a vystuženie prírodným kokosovým vláknom zabezpečujú dlhú tvarovú stálosť matraca
odporúčaný rošt lamelový
štandardné vyhotovenie v poťahu – Woollife
PANTERA foam 50 kg/m3, kokosová vrstva 1300 gr/m2 + 4000 gr /m2, LATEX 65kg/m3


Výška matraca: 21 cm, Tvrdosť: Stredne tvrdý 4 / Tvrdý 5
5 rokov záruka, Nosnosť 150 kg, Pranie 60°C, Zips

Poťah - WOOLLIFE
na dotyk príjemný poťah vďaka obsahu vlny a viskózy sa dokonale hodí pre ľudí s citlivou pokožkou a ľudí ktorí obľubujú prírodnejšie materiály
kvalitný a certifikovaný OEKO-TEX standard
zloženie: 30% zmes vlny a viskózy, 70% polyester, poťah prešitý s klimatizačnou výplňou, PES vláknom 300 gr/m2
antibakteriálny, antiroztočový, odzipsovateľný a prateľný do 60 °C

COLUMBIA  VISCOOL     DIAMANTE COLLECTION          299,-€  

Ortopedický matrac z kvalitnej peny PANTERA®, odvetraným jadrom a špeciálnej peny VISCOOL® s chladivým efektom.

matrac obsahuje vlnité otvory tzv. ramenné kolísky, ktoré upravujú tuhosť v oblasti ramien a zabezpečujú maximálnu vzdušnosť matraca
pohodlný matrac pre nárocných užívateľov
odporúčaný rošt lamelový, pevný
štandardné vyhotovenie v poťahu – Tencel 3D
VISCOOL® 50 kg/m3, PUR 30kg/m3, HR pena 38kg/m3, PANTERA® foam 50 kg/m3


Výška matraca: 21 cm, Tvrdosť: Stredný 3 / Stredne tvrdý 4
3  roky záruka, Nosnosť 120 kg, Pranie 60°C, Fyzio systém 7 zón, Zips

Poťah - TENCEL 3D
snehovo biely a na dotyk príjemný poťah, látka veľmi dobre absorbuje a odvádza vlhkosť, rýchlo sa vysúša , čím je dodržaná hygienickosť matraca
označenie 3D znamená že poťah obsahuje mriežku ktorá zvyšuje priedušnosť a odvetrávanie matraca
zloženie 38% Lyocell, 37% Polyamid, 25% Polyester,poťah prešitý s klimatizačnou výplňou, PES vláknom 300 gr/m2
Lyocell je prírodný produkt, ktorého základom je 100% drevná celulóza
kvalitný a certifikovaný OEKO-TEX standard
antibakteriálny, antiroztočový, odzipsovateľný a prateľný do 60 °C

COSMONOVA  S2000     DIAMANTE COLLECTION          490,-€

Ortopedický matrac špičkových parametrov predstavuje vrchol komfortu. Matrac svojim materiálovým zložením radíme medzi TOP 3 najlepšie ortopedické matrace v našej kolekcii DIAMANTE.

taštičkové jadro MICROPOCKET od špičkového nemeckého výrobcu AGRO obsahuje až 2000 ks pružiniek v matraci
jadro dokonale kopíruje tvar ľudského tela, je zložené z malých samostatných pružiniek v 7 anatomických zónach tvrdosti, čo zvyšuje ortopedický efekt
odporúčaný rošt pevný
štandardné vyhotovenie v poťahu – Carbon 3D
MICROPOCKET 1200ks/m2, HR pena 50kg/m2, LATEX 65kg/m3, kokosová vrstva 4000 gr /m2


Výška matraca: 26 cm, Tvrdosť: Stredne tvrdý 4 / Stredný 3
5  rokov záruka, Nosnosť 140 kg, Pranie 60°C, Fyzio systém 7 zón, Zips

Poťah - CARBON 3D
na dotyk príjemný poťah sa dokonale hodí pre ľudí s citlivou pokožkou, prítomnosť uhlíkového vlákna zvyšuje antibakterialnu  účinnosť a tiež odpudzuje roztoče
označenie 3D znamená že poťah obsahuje mriežku ktorá zvyšuje priedušnosť a odvetrávanie matraca
kvalitný a certifikovaný OEKO-TEX standard
zloženie: 1% carbonové vlákno, 29% viskóza, 70% polyester, poťah prešitý s klimatizačnou výplňou, PES vláknom 300 gr/m2
antibakteriálny, antiroztočový, odzipsovateľný a prateľný do 60 °C

EPSILON  LTX  S2000     DIAMANTE COLLECTION           445,-€

Ortopedický matrac špičkových parametrov predstavuje vrchol komfortu. Matrac svojim materiálovým zložením radíme medzi TOP 3 najlepšie ortopedické matrace v našej kolekcii DIAMANTE.

taštičkové jadro MICROPOCKET od špičkového nemeckého výrobcu AGRO obsahuje až 2000 ks pružiniek v matraci
jadro dokonale kopíruje tvar ľudského tela, je zložené z malých samostatných pružiniek v 7 anatomických zónach tvrdosti, čo zvyšuje ortopedický efekt
odporúčaný rošt pevný
štandardné vyhotovenie v poťahu – Woollife
LATEX 65 kg/m3, HR pena 50kg/m3, MICROPOCKET 1200ks/m2, kokosová vrstva 1200 + 4000 gr /m2 + konské vlasy

Výška matraca: 27 cm, Tvrdosť: Stredne tvrdý 4 / Tvrdý 5
5  rokov záruka, Nosnosť 140 kg, Pranie 60°C, Fyzio systém 7 zón, Zips

Poťah - WOOLLIFE
na dotyk príjemný poťah vďaka obsahu vlny a viskózy sa dokonale hodí pre ľudí s citlivou pokožkou a ľudí ktorí obľubujú prírodnejšie materiály
kvalitný a certifikovaný OEKO-TEX standard
zloženie: 30% zmes vlny a viskózy, 70% polyester, poťah prešitý s klimatizačnou výplňou, PES vláknom 300 gr/m2
antibakteriálny, antiroztočový, odzipsovateľný a prateľný do 60 °C

ONTARIO     DIAMANTE COLLECTION          329,-€

Vysoko kvalitý ortopedicky matrac z HR pien Španielskeho výrobcu CARPENTER s podielom nemodifikovaného sojového oleja, špeciálneho jadra, kokosových vlákien a vrstvou konských vlasov.

HR peny najvyššej kvality majú vynikajúce elastické vlastnosti a priedušnosť
matrac obsahuje vlnité otvory tzv. ramenné kolísky, ktoré upravujú tuhosť v oblasti ramien a zabezpečujú maximálnu vzdušnosť matraca
odporúčaný rošt lamelový, pevný
štandardné vyhotovenie v poťahu – Carbon 3D
HR 50kg/m3, kokosová vrstva 4000 gr /m2 + konské vlasy, PUR 30kg/m3


Výška matraca: 26 cm, Tvrdosť:  Stredne tvrdý 4 / Stredný 3
3  roky záruka, Nosnosť 120 kg, Pranie 60°C, Fyzio systém 7 zón, Zips

Poťah - CARBON 3D
na dotyk príjemný poťah sa dokonale hodí pre ľudí s citlivou pokožkou, prítomnosť uhlíkového vlákna zvyšuje antibakterialnu  účinnosť a tiež odpudzuje roztoče
označenie 3D znamená že poťah obsahuje mriežku ktorá zvyšuje priedušnosť a odvetrávanie matraca
kvalitný a certifikovaný OEKO-TEX standard
zloženie: 1% carbonové vlákno, 29% viskóza, 70% polyester, poťah prešitý s klimatizačnou výplňou, PES vláknom 300 gr/m2
antibakteriálny, antiroztočový, odzipsovateľný a prateľný do 60 °C

PHOENIX VISCOOL S2000     DIAMANTE COLLECTION          419,-€

Ortopedický matrac špičkových parametrov predstavuje vrchol komfortu. Matrac svojim materiálovým zložením radíme medzi TOP 3 najlepšie ortopedické matrace v našej kolekcii DIAMANTE.

taštičkové jadro MICROPOCKET od špičkového nemeckého výrobcu AGRO obsahuje až 2000 ks pružiniek v matraci
jadro dokonale kopíruje tvar ľudského tela, je zložené z malých samostatných pružiniek v 7 anatomických zónach tvrdosti, čo zvyšuje ortopedický efekt
odporúčaný rošt pevný
štandardné vyhotovenie v poťahu – Tencel 3D
VISCOOL® 50 kg/m3, HR pena 38kg/m3, MICROPOCKET 1200ks/m2,  PANTERA® foam 50 kg/m3, kokosová vrstva 1300 gr/m2


Výška matraca: 25 cm, Tvrdosť: Stredný 3 / Tvrdý 5
5  rokov záruka, Nosnosť 140 kg, Pranie 60°C, Fyzio systém 7 zón, Zips

Poťah - TENCEL 3D
snehovo biely a na dotyk príjemný poťah, látka veľmi dobre absorbuje a odvádza vlhkosť, rýchlo sa vysúša , čím je dodržaná hygienickosť matraca
označenie 3D znamená že poťah obsahuje mriežku ktorá zvyšuje priedušnosť a odvetrávanie matraca
zloženie 38% Lyocell, 37% Polyamid, 25% Polyester,poťah prešitý s klimatizačnou výplňou, PES vláknom 300 gr/m2
Lyocell je prírodný produkt, ktorého základom je 100% drevná celulóza
kvalitný a certifikovaný OEKO-TEX standard
antibakteriálny, antiroztočový, odzipsovateľný a prateľný do 60 °C

Poťahy

CHLOE AKTIV
snehovo biely a na dotyk príjemný poťah sa dokonale hodí pre ľudí s citlivou pokožkou
kvalitný a certifikovaný OEKO-TEX standard
poťah prešitý s klimatizačnou výplňou, PES vláknom 200 gr/m2
antibakteriálny, antiroztočový, odzipsovateľný a prateľný do 60°C

ALOE VERA
poťahová látka s výťažkami z tejto rastliny obsahuje prevažne enzýmy, minerálne látky a aminokyseliny, ktoré veľmi pozitívne pôsobia na pokožku a posilňujú relaxačné účinky spánku
príjemne mäkký so schopnosťou regenerácie pokožky ľudského tela, vlastnosti tejto látky zaručujú dostatočnú hygienu
certifikovaný a zdravotne nezávadný OEKO-TEX standart
zloženie: 85 % polyester; 15 % viskóza, obohatený o výťažky z aloe vera, poťah prešitý s klimatizačnou výplňou, PES vláknom 250 gr/m2
antibakteriálny, antiroztočový, odzipsovateľný a prateľný do 60°C

TENCEL
vysoko kvalitný poťah špičkových parametrov vyrobený z hodvábnej trikotovej látky Tencel s použitím Vortex technologie, charakteristický svojou vysokou  vzdušnosťou a odvodom vlhkosti
rýchlo sa vysúša čím zabezpečuje vysokú hygienu a komfort matraca
látka vyrobená z prírodných celulozových vlákien LYOCELL, je veľmi pevný a má dlhú životnosť
certifikovaný a zdravotne nezávadný OEKO-TEX standart,
zloženie 38% Lyocell, 37% Polyamid, 25% Polyester, poťah prešitý s klimatizačnou výplňou, PES vláknom 300 gr/m2
poťah je prirodzene antibakteriálny a antiroztočový, odzipsovateľný a prateľný do 60 °C


MEDICOT SILVER
vysoko kvalitný poťah MEDICOTT s úpravou silver guard sa radí medzi najlepšie poťahy na trhu
svojim zložením, účinnou zložkou medicott zabraňuje tvorbe a usadzovaniu roztočov a pliesní
poťah má vynikajúce antibakteriálne účinky, ktoré sú dosiahnuté bez prídavku chemických látok.
poťah má dlhodobý účinok pri pravidelnej údržbe
certifikovaný a zdravotne nezávadný – certifikát OEKO – TEX standard 100
odzipsovateľný a pratelný do 60°C
zloženie: 65% polyester, 35% bavlna, s úpravou silver guard, poťah prešitý hrubou klimatizačnou výplňou PES vláknom 300 gr/m2

SILVER
kvalitný a príjemne mäkký poťah so schopnosťou regenerácie pokožky ľudského tela
STRIEBRO ideálne pri alergii na prach a pri problémoch s nadmerným potením antistatické, antibakteriálne, antimykotické vlastnosti, zabraňuje rastu plesní, vlastnosti tejto látky zaručujú vynikajúcu hygienu
certifikovaný a zdravotne nezávadný OEKO-TEX standart
odzipsovateľný a prateľný do 60 °C
zloženie: 7% sim, 30% viskóza, 70% polyester, poťah zónovo prešitý s klimatizačnou výplňou, PES vláknom 250 gr/m2

WOOLLIFE
na dotyk príjemný poťah vďaka obsahu vlny a viskózy sa dokonale hodí pre ľudí s citlivou pokožkou a ľudí ktorí obľubujú prírodnejšie materiály
kvalitný a certifikovaný OEKO-TEX standard
zloženie: 30% zmes vlny a viskózy, 70% polyester, poťah prešitý s klimatizačnou výplňou, PES vláknom 300 gr/m2
antibakteriálny, antiroztočový, odzipsovateľný a prateľný do 60 °C

TENCEL 3D
snehovo biely a na dotyk príjemný poťah, látka veľmi dobre absorbuje a odvádza vlhkosť, rýchlo sa vysúša , čím je dodržaná hygienickosť matraca
označenie 3D znamená že poťah obsahuje mriežku ktorá zvyšuje priedušnosť a odvetrávanie matraca
zloženie 38% Lyocell, 37% Polyamid, 25% Polyester,poťah prešitý s klimatizačnou výplňou, PES vláknom 300 gr/m2
Lyocell je prírodný produkt, ktorého základom je 100% drevná celulóza
kvalitný a certifikovaný OEKO-TEX standard
antibakteriálny, antiroztočový, odzipsovateľný a prateľný do 60 °C

MEDICOTT SILVER 3D
na dotyk príjemný poťah sa dokonale hodí pre ľudí s citlivou pokožkou, svojim zložením, účinnou zložkou medicott zabraňuje tvorbe a usadzovaniu roztočov a pliesní
poťah má vynikajúce antibakteriálne účinky, ktoré sú dosiahnuté bez prídavku chemických látok,  poťah má dlhodobý účinok pri pravidelnej údržbe
označenie 3D znamená že poťah obsahuje mriežku ktorá zvyšuje priedušnosť a odvetrávanie matraca
kvalitný a certifikovaný OEKO-TEX standard
zloženie: 14% vlakno Medicott vortex, 58% polyester, 28 % bavlna, poťah prešitý s klimatizačnou výplňou, PES vláknom 300 gr/m2
antibakteriálny, antiroztočový, odzipsovateľný a prateľný do 60 °C


CARBON 3D
na dotyk príjemný poťah sa dokonale hodí pre ľudí s citlivou pokožkou, prítomnosť uhlíkového vlákna zvyšuje antibakterialnu  účinnosť a tiež odpudzuje roztoče
označenie 3D znamená že poťah obsahuje mriežku ktorá zvyšuje priedušnosť a odvetrávanie matraca
kvalitný a certifikovaný OEKO-TEX standard
zloženie: 1% carbonové vlákno, 29% viskóza, 70% polyester, poťah prešitý s klimatizačnou výplňou, PES vláknom 300 gr/m2
antibakteriálny, antiroztočový, odzipsovateľný a prateľný do 60 °C

sanitized
špeciálny nepriepustný poťah je určený pre použitie v nemocničných zariadeniach, ošetrovateľstvo a domácu starostlivosť
vode odolný, elastický, paropriepustný, vrchná vrstva 100% polyuretán, spodná vrstva 100% polyester
špeciálny nepriepustný poťah matraca zabraňuje preniku  tekutín do jadra matraca
matrac je možné vďaka hladkému povrchu dokonalo vydezinfikovať a prať až na 95°C
v prípade akýchkoľvek otázok nám volajte alebo napíšte cez náš kontaktný formulár.
Meno:
tel. číslo:
Email: *
Click for new image
Text: *
* údaje, ktoré je nutné vyplniť.
nahrať subor:
Copyright © 2010 - 2020 daSTYL - All Rights Reserved.
daSTYL - Interiery